Vánoční těšení v 7. B

Poslední týden vánočního těšení si 7. B letos opravdu užila.

Ve třídě si žáci připravili výstavku s ochutnávkou vánočního cukroví, které podle osvědčených rodinných receptů s pomocí maminek doma napekli. Pozvaní hosté nešetřili chválou!

1. 12. se třída již tradičně zúčastnila vánočního tanečního vystoupení ACTIWITY. Romantická pohádka plná pohybu a barev opět zaujala.

Letos žáci v předvánočním čase navštívili i muzeum. Interaktivní výstava LEONARDO nabídla nejen spoustu zajímavých informací, ale každému i možnost zapojit se do pokusů a tvoření podle mistra Leonarda.

Každoroční turnaj ve vybíjené se tentokrát hrál podle nových pravidel. Přestože třída měla problém s vytvořením dvou soutěžních družstev, podařilo se „uhrát“ celkově 2. místo.

Poslední den školy patřil vzájemnému obdarovávání drobnými dárečky. Letos jsme si i uvařili čaj a nabídli si opět domácí cukroví. Sváteční vánoční náladu dovršil i mnohokrát viděný, ale možná i proto stále oblíbený film Sám doma.

Krásné Vánoce všem a úspěšný rok 2024 přejí žáci 7.B, I. Filipská a L. Paulíková

Vánoční těšení v 7. B