Ředitel školy

Zástupkyně ředitele pro I. a II. stupeň

Zástupkyně ředitele pro společné vzdělávání

Ekonomka školy

Sekretariát školy

Školní poradenské pracoviště (ŠPP)

Mgr. Lenka Foukalová - metodička prevence sociálně patologických jevů - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Učitelé

Asistentky pedagoga

Vychovatelky ŠD

Ostatní zaměstnanci

Jitka Kocandová

Petra Kulířová

Zdenka Polčáková

Školní jídelna:   Martina Leblochová - vedoucí školní jídelny - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jarmila Čapková

Helena Poláčková