Vánoční výtvarná soutěž

I na konec letošního roku jsem pro všechny naše žáky a žákyně uspořádala výtvarnou soutěž. Tentokrát byla technika jasná – buďto malba nebo kresba.

Tématem byl Štědrý den nebo večer. Toto tématy si děti zvolily samy.

V nejmladší kategorii se umístily děti ze třídy 1. B. Na 1. místě Patrik Trvalec, na 2. místě Karolína Nahodilová a na 3. místě Ella Janečková.

Ve 4. a 5. ročníku se umístila na 1. místě Vláda Lytvynovska, na 2. místě Nikola Buráňová a na 3. místě Martin Wunsch.

V nejstarší kategorii obsadila 1. místo Anna Lobza, 2. místo Eleonora Chuiko a 3. místo Vanesa Čavarová.

Všem účastníkům soutěže moc děkuji za účast. Děkuji také rodičům a třídním učitelům, kteří své děti k práci motivovali. Všechna díla byla krásná a děti si daly záležet. Proto dostali všichni alespoň malou sladkou cenu.

Hlavní ceny nám opět zajistil náš školní spolek SOVA, kterému také děkuji.

Zvláštní poděkování patří i Lukáši Dolečkovi, který vytvořil plakát této soutěže a diplomy.

Mgr. Veronika Netušilová

Vánoční výtvarná soutěž