Setkání s uměním před Gymnáziem Břeclav

Ve středu 14.06.2023 se před Gymnáziem v Břeclavi konalo Setkání s uměním, na které byla pozvaná i naše škola. Jednalo se o výtvarnou soutěž a bylo třeba vybrat maximálně dvě dvojice umělců.

V ranních hodinách jsme se sešli před Gymnáziem a bylo nám sděleno zadání “Komunikace“. Na dílech se pracovalo až do 12.00 hodin. Celým dopolednem nás provázel umělecký program – vystoupil pěvecký sbor Polyfonia, prima z Gymnázia předvedla divadelní vystoupení o Sněhurce, dále proběhlo také taneční vystoupení děvčat z Charvatské Nové Vsi, ve kterém účinkovala i jedna naše žačka Amálie Krutáková, a také taneční vystoupení vyššího gymnázia, které bylo nejspíš součástí zimního plesu. Na závěr proběhlo vyhlášení nejlepších děl a předání cen.

Celé dopoledne bylo velmi příjemné, díky skvělé atmosféře a krásnému počasí.

Tímto děkuji všem organizátorům této akce.

A děkuji také Báře Mikyskové, Simoně Vaškové, Vanese Čavarové a Lilianě Gajdošové, že reprezentovaly naši školu.

Budu se těšit na další ročník!

Mgr. Veronika Netušilová

Setkání s uměním před Gymnáziem Břeclav