Vážení rodiče,

obracíme se na vás s informacemi k celoškolním projektu EKOABECEDA.
Je to dlouhodobý ekologicky zaměřený program, do kterého se mohou aktivně zapojit žáci, rodiče, pedagogové i provozní zaměstnanci školy. Jeho prostřednictvím vedeme žáky k citlivému přístupu k přírodě a motivujeme je k aktivnímu řešení problémů spojených s ochranou životního prostředí.

Ekologickou výuku na 1. a 2. stupni školy vhodně doplňují environmentálně zaměřené akce jednotlivých tříd, projekty, exkurze a besedy s odborníky v dané problematice.Obracíme se na vás s nabídkou vybraných aktivit, do kterých se můžete se svými dětmi zapojit také vy.

• Sběr použitých baterií (14. 9. - 14. 11. 2020),
  • Sběr vyřazených mobilních telefonů a nabíječek (1. pololetí školního roku),
  • Celostátní dobrovolnický projekt 72 hodin (15. 10. - 18. 10. 2020),

Podrobnější informace o akcích najdete v přílohách.
Přehled všech ekologicky zaměřených témat výuky a akcí je uveden v celoročním Environmentálním plánu na webových stránkách školy v sekcích Dokumenty a Projekty.

Děkujeme, že pomáháte.

Mgr. Marta Zajíčková