Na základní škole Na Valtické máme hned v přízemí budovy čtyři prostorná a vkusně zařízená oddělení pro odpolední činnost dětí. Provozní doba školní družiny je každý den od 6:30 do 7:40 hodin (ranní ŠD), odpoledne  každý den do 16.30 hodin..

RANNÍ DRUŽINA

Pondělí - p. vych. Bc. Vyziblová S.., p. vych. Husáková P.
Úterý - p. vych. Maršálková M., p. vych.Grandičová N.
Středa - p. vych. Grandičová N., p. vych. Husáková P.
Čtvrtek - p. vych. Bc. Vyziblová S.., p. vych. Grandičová N.
Pátek - p. vych. Maršálková M., p. vych. Husáková P.

ODPOLEDNÍ DRUŽINA DO 16:30

Pondělí ŠD2 - p. vych. Maršálková M.
Úterý ŠD3 - p. vych. Bc. Vyziblová S.
Středa ŠD2 - p. vych. Maršálková M.
Čtvrtek ŠD2 - p. vych. Maršálková M.
Pátek ŠD3 - p. vych. Bc. Vyziblová S..

KONTAKTNÍ TELEFONY:

ŠD 1 p. vych. Grandičová N.- 721 758 581
ŠD 2 p. vych. Maršálková M.- 732 274 268
ŠD 3 p. vych. Bc. Vyziblová S..- 732 334 597
ŠD 4 p. vych Husáková P. - 732 322 288

OMLOUVÁNÍ ŽÁKA

- písemné omluvenky nebo SMS do ŠD v případě nepřítomnosti žáka (odchod po obědě, v jinou dobu než obvykle...)  - omluvenka musí obsahovat jméno a příjmení žáka, datum dne, pro který je vydána, čas odchodu, zda půjde žák sám, podpis rodičů.

STRAVOVÁNÍ V ŠJ

- obědy přihlašují a odhlašují rodiče, výběr (čipování) obědů provádějí rodiče, popř. starší sourozenci

PLATBA ŠD

Poplatek za školní družinu je 1.500,-Kč za celý školní rok (tj. 150,-Kč za měsíc). Platbu proveďte převodem z účtu nebo složenkou v průběhu měsíce září a října.
Případné dotazy zodpoví vychovatelky ŠD.

CO POTŘEBUJÍ ŽÁCI S SEBOU DO ŠD?

- v plátěném (ne igelitovém!!!) pytlíku převlečení (staré tepláky, kalhoty...), malý polštářek. VŠE PODEPSANÉ !!!

Hlavním posláním naší školní družiny je:
... odpočinek a rekreace dětí po dopoledním vyučování, načerpání nových sil a relaxace. Zábavnou a hravou formou se zapojujeme do aktivit pořádaných školou,poznáváme a objevujeme svět kolem nás. Aktivně odpočíváme ve sportovním areálu školy a ve školní zahradě. Ve třídách vyrábíme drobné dárky pro své kamarády, sourozence a rodiče.  Aktivita školní družiny je skutečně pestrá.

FORMULÁŘE ke stažení zde.