Děti z družin se s velkým nadšením přidaly k soutěži, kterou vyhlásilo Územní sdružení ČZS Břeclav. Celkem se zúčastnilo 14 dětí, které vytvořily krásné velké a originální ovoce. Mezi díly byl strom plný ovoce, hrozny, hruška, jablko, zavařeniny, koš plný ovoce a také avokádo. Všechny děti tvoření moc bavilo a tvořily s velkou chutí. Po dokončení jsme práce odevzdali na Duhovce, kde je posuzovala odborná porota, konkurence byla opravdu veliká.

Mezi umístěnými byla i Gabriela Pěčková z naší družiny, která vyhrála se svými hrozny. Diplom a ceny si přišla převzít do zahradnictví Malinkovič, kde byly výtvory vystaveny a čekal je i doprovodný program.

Jelikož byly všechny výrobky moc povedené, rozhodli jsme se je vyzvednout a udělat z nich výzdobu v chodbě naší školy, na kterou se můžete přijít podívat v den otevřených dveří.

Kateřina Nečasová, Martina Maršálková