Tvořivost dětí je dobře patrná na celé řadě velikonočních výrobků, tentokrát první tři fotografie od 3. A, která vyráběla v rámci pracovních činností s paní učitelku Jankovičovou.

I 4. A pracuje pilně ve všech předmětech s paní učitelkou Pražákovou, třeba na téma "Co máme doma z ekosystémů pole, louka, park". Dobré výsledky mají i v českém jazyce. A protože se nám díky distanční výuce nedostává moc pohybu, poslední fotografie od 4. A je ryze sportovní.

Laura Buzrlová z 1. B myslí na i na ostatní, a tak vytvořila krásné vajíčko do okna, aby potěšilo lidi, kteří jdou kolem domu. To Tereza Hrnčířová ze stejné třídy sama vytvořila a nafotila velikonoční zátiší, chtěla udělat radost mamince a dětem, kterým fotku prostřednictvím online výuky ukázala. Žáci si posílají fotografie prací, pouští si je a spolu s paní učitelkou Rakovskou hodnotí své vytvory.