VELIKONOČNÍ KRASLICOV 2021
Školní družiny se zúčastnily akce „VYKUTÁLENÁ VAJÍČKA, ANEB TROCHU JINÉ VELIKONOCE“. Děti měly za úkol vyrobit jakékoliv vajíčko o velikosti minimálně 30cm z různých materiálů. Fantazii se meze nekladly. Dětem se vajíčka moc povedla a jsou vyvěšena ve vestibulu školy, kam se na ně můžete přijít podívat.

Děkujeme dětem a jejich rodičům za spoustu krásných vajíček.

Výtvarná soutěž pro děti ze ŠD
Děti ze školních družin se zúčastnily výtvarné soutěže s dopravní tématikou pod záštitou BESIP. Soutěž organizuje městský úřad. Do soutěže byly vybrány práce 8dětí (Dan Procházka, Kryštof Kubík, Sofie Radkovičová, Valerie Předinská, Lukáš Hlaváč, Simona Mrvová, Vladyslava Hryhorieva, Samuel Ivanov). Jejich práce byly odvezeny na městský úřad, kde je bude hodnotit komise. Pokud budou vybrány, získají cenu a budou vyvěšeny v budově městského úřadu. Vyhodnocení proběhne v první polovině měsíce května.
Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili.

Vychovatelky ŠD