Vánoce jsou svátky, které otvírají lidská srdce. V úterý 17. 12. 2020 přispěli nejmenší žáci školy do projektu Pomáháme si navzájem další zajímavou aktivitou. Tentokrát se otevřela jejich dětská srdíčka pro babičky a dědečky v Domově seniorů v Břeclavi.

Pod vedením vychovatelek Martiny a Kateřiny zde děti vystoupily s krátkým vánočním programem. Vánoce jsou čas pohádek, koled, stromečku a dárků. A tak děti zahrály babičkám a dědečkům právě u vánočního stromečku dvě pohádky o Sněhurce, přednesly spoustu básniček a zazpívaly koledy. Na závěr předaly kopec přáníček a dárků, na jejichž výrobě se podíleli i ostatní žáci školy. Úsměvy na tvářích, vřelá objetí i dojetí v očích seniorů ukázaly dětem, že pomáhat je krásné.

Mgr. M. Zajíčková