Sportování jsme před Vánoci zakončili 19. 12. 2019 dopolední vybíjenou mezi týmy, které si zvolili sami žáci ze všech tříd z II. stupně. Vytvořily se tři týmy chlapecké – DREAM TEAM, KEČUPÁCI a GALAXY TEAM, mezi dívkami to byly týmy LADIES a TOŽ SMOLAŘKY.

V letošním ročníku byla také sestavena porota z řad vyučujících a žáků, která vybrala nejlepšího hráče z každého týmu. Porota hodnotila a zohledňovala věk hráče, jeho obětavost, snaživost a fair play pro hru.

Pořadí týmů chlapci:

1. místo DREM TEAM
  2. místo KEČUPÁCI
  3. místo GALAXY TEAM

Pořadí týmů dívky:

1. místo TOŽ SMOLAŘKY
  2. místo LADIES

Mezi nejlepší hráče ze všech týmů byli vybráni Patrik Valeš 6. B, Patrik Čeman 8. A, Tomáš Dostál 9. A, Veronika Říhová 7. B a Tereza Juřicová 8. A.

Všechny souboje byly zajímavé, dramatické a hlavně se bylo na co dívat. Pro všechny hráče byla připravena sladká odměna, na vítězná družstva čekaly dorty a pro nejlepší hráče věcné ceny.