Na konci minulého týdne proběhl na Domě školství přebor škol ve veslování na trenažérech. Naši žáci odváděli skvělé výkony a na výsledcích to bylo znát. Veslařský trenažér si mohli vyzkoušet i pod vedením dlouholetého trenéra i organizátora soutěže Josefa Akaie.

V kategorii 4.-5. třída se na 3. místě umístil Vojtěch Girič a na 5. místě František Hrubý. Ve štafetě mix ukořistili prvenství – Adéla Fialková, Julie Janošková, Vojtěch Girič a František Hrubý. Jejich jízda a střídání bylo perfektní.

V kategorii 6.-7. třída si žáci vybojovali 5. místo ve štafetě v mixu – Michaela Veselá, Karolína Zapletalová, Vítězslav Lipták a Jan Stachovicz.

V kategorii 8.-9. třída si v jednotlivcích vyjel 1. místo Jiří Zajíček a v mixu štafetě obsadili skvělé 3. místo Tereza Michalcová, Tereza Herzánová, Patrik Fiala a Martin Janečko.

Všem moc gratuluji a těšíme se na další ročník.

Martínková J.