Vážení rodiče,

od 1. 9. 2022 má naše škola nový stravovací systém pro objednávání obědů online. Tento systém mají všechny základní školy v Břeclavi.

Každý strávník potřebuje k načtení svého osobního účtu ID-vaše osobní číslo a heslo, které noví žáci obdrží u vedoucí školní jídelny. Ostatní použijí své původní číslo i heslo.

Objednávání obědů

1. - 9. 9. 2022 bude k výdeji pouze jeden oběd. Od 12. 9.  již bude možné učinit výběr ze dvou připravovaných jídel.

Každé jídlo si strávníci mohou předem objednat na objednávkovém panelu, který se nachází ve školní jídelně.

Vybrat, potvrdit či odhlásit oběd může každý sám na objednávkovém panelu, přes internet na našich stránkách nebo osobně u vedoucí školní jídelny.

Způsob platby za stravné

Trvalým příkazem – číslo účtu školy: 13132651/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno strávníka a VS (obdržíte u vedoucí školní jídelny). Strava se platí zálohově měsíc dopředu.

Hotovostní platba – pouze výjimečně

Martina Leblochová