dne 14. 12. se u nás ve škole konala Vánoční prodejní výstava, ve které jste si mohli vybrat a prostřednictvím Vašich dětí zakoupit krásné vánoční výrobky. Jednotlivé práce žáků a jejich učitelů (svícny, obrázky, různé ozdoby, záložky a jiné dekorace) byly velmi podařené.

Děkujeme Vám a Vašim dětem, že tak hojně nakupovaly. Prodalo se opravdu všechno. Doufáme, že Vám dárečky udělaly nebo ještě udělají radost. Vybralo se 6 500,-. Tyto peníze budou sloužit dobré věci. Jde o adopci na dálku, jejíž podstatou je finanční příspěvek dětem z chudých rodin v rozvojových zemích. V tomto případě podporujeme chytrého a snaživého žáka Alfréda.

Ještě jednou všem děkujeme, že jste tuto akci podpořili svými příspěvky alespoň takovým způsobem, který nám aktuální situace dovoluje.

Přejeme všem krásné Vánoce, pohodově strávené svátky, a hlavně hodně zdraví, protože to je nejdůležitější.

Za kolektiv učitelů ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A

Mgr. Bílková a Mgr. Zollpriesterová