Již podruhé MC Lvíček Dyjáček uspořádal pro naše děti z prvního stupně dětský den. Tentokrát se akce jmenovala Dětský den s Kamilkou. Děti sbíraly během školního roku víčka pro Kamilku na její léčbu. Nasbíralo se 301kg. Kamilka i její maminka se akce také zúčastnily, dětem osobně poděkovaly a přinesly lízátka.Děti si dopoledne užily, jak jinak než s víčky. Bylo nachystáno 5 víčkových disciplín, na kterých děti plnily úkoly a sbíraly razítka, ty pak vyměnily za odměnu. Každé dítko dostalo lízátko, diplom a překvapení.

J. Horsáková