Večerníček slavil 50. narozeniny!

Městská knihovna Břeclav, pobočka Poštorná k této příležitosti vyhlásila dvě soutěže – výtvarnou „Malujeme pohádku“ a vědomostní „Večerníčková soutěž“, která proběhla ve čtyřech kolech v průběhu února a března. Soutěže byly určeny dětem břeclavských škol.

Městská knihovna Břeclav, pobočka Poštorná k této příležitosti vyhlásila dvě soutěže – výtvarnou „Malujeme pohádku“ a vědomostní „Večerníčková soutěž“, která proběhla ve čtyřech kolech v průběhu února a března. Soutěže byly určeny dětem břeclavských škol.

Žáci z 1. Buspěli v obou soutěžích. Matěj Křap získal 2. místo ve výtvarné soutěži v kategorii prvních tříd a mezi patnácti výherci vědomostní soutěže byli Helena Želísková, Petr Kováčik, David Angelov, Matěj Křap, Aneta Šťastná a Sofie Gottfriedová.

Výhercům paní knihovnice 6. 5. 2015 slavnostně předala věcné ceny a diplom. Protože se do soutěží zapojili všichni žáci 1. B, odměnila je svým pekařským uměním. Z knihovny jsme odcházeli velmi spokojeni. Děkujeme!

Mgr. Zdeňka Hošková