Dne 22. 4. 2015 děti z 2. A a 2. B absolvovaly program ke DNI ZEMĚ, který proběhl na Duhovce na ulici Lidické. Děti se rozdělily do skupin a plnily různé úkoly, které formou hry informovaly o životě včel, mravenců, dravců, rostlin, zvířat ve volné přírodě a pavouků.Také se dozvěděly proč, a jak se třídí odpad a do jakých popelnic se má materiál ukládat. Také je zaujalo stanoviště, kde poznávaly hlasy jednotlivých zvířat. Vše bylo pěkné a dětem se program moc líbil. Tak jsme společně s naší Zeměkoulí oslavili její svátek.

Blanka Rakovská, Dana Vanžurová