V pátek 13. března se vybraní žáci ze 4. – 9. třídy zúčastnili závodů ve veslování na veslařském trenažéru. Do závodu se přihlásilo celkem 7 škol z Břeclavi a přilehlého okolí. Naše děvčata i chlapci obstáli ve velké konkurenci ostatních škol a z každé kategorie si odnesli medailové umístění.

Jako bonus se mohli žáci seznámit s juniorským Mistrem světa ve veslování na 2 000 m Lukášem Helešicem, který si se žáky popovídal o veslování, ukázal jim svoji bohatou medailovou sbírku a vyfotil se s nimi.

Výsledky:

Klára Sadílková (5. B) – 3. místo (2:15,8)

Josef Svačina (4. A) – 5. místo (2:22,5)

Filip Málek (7. A) – 3. místo (2:00,5)

Adriana Šmahajová (8. A) – 3. místo (1:58,5)

Tonda Moravec (9. A) – 3. místo (1:41,4)

Ostatní závodníci: Natálie Nešporová, Maria Stojčeva, Marek Chaloupka, Marek Mesiaček, Dája Vitvarová, Jana Veronika Moskvová, Petra Jaslovská, Radim Galba, Dmytro Shkriba, Markéta Medvedíková, Nina Šmerdová, Tomáš Stánok.

Všem závodníkům blahopřejeme ke skvělým výsledkům a bojovným výkonům!

Mgr. Lenka Chadimová