V pátek 13. 2. 2015 žáci z 1. B a z PT navštívili výstavu zvířat, kterou připravily děti z kroužku Malý chovatel s jejich vedoucí Lucií Hodonskou na Duhovce v Břeclavi v sále U Mamuta.

V pátek 13. 2. 2015 žáci z 1. B a z PT navštívili výstavu zvířat, kterou připravily děti z kroužku Malý chovatel s jejich vedoucí Lucií Hodonskou na Duhovce v Břeclavi v sále U Mamuta.

Žáci si mohli prohlédnout asi 40 zvířat různých druhů. Převládali domácí mazlíčci, jako jsou morčata, křečci, králíci, osmáci. Všem udělalo velkou radost, že si mohli některá zvířata i pohladit.

Děkujeme rodičům, kteří po dětech poslali věcné dary v podobě zeleniny, ovoce, suchého pečiva, sena a krmení pro hlodavce.

Po návratu do školy se prvňáci s chutí pustili do výtvarné soutěže o nejpěkněji namalované zvíře, kterou si sami vyhodnotili. Zvítězila Valentýna. Blahopřejeme!

Mgr. Zdeňka Hošková, Mgr. Jana Jankovičová