Po úspěšném zvládnutí okrskového kola v Břeclavi, postoupili naši žáci 2. stupně do okresního finále, které se konalo 5. února 2015 ve Valticích.

Do základní skupiny jsme si vylosovali družstva ze ZŠ z Velkých Němčic a Kobylí. Vítězství ve skupině nám uniklo o pouhý koš s chlapci z Velkých Němčic.

O třetí místo jsme bojovali proti ZŠ Kupkova z Břeclavi, kterou jsme jasně přehráli.

Našim hráčům GRATULUJEME!

Družstvo: Martin Zabil (6.A), Filip Málek, Tomáš Stánok, Michal Petrovič (7.A), Alexandr Hakala, Antonín Moravec (9.A), Roman Konečný, Matěj Truksa, Patrik Indra, Josef Stachovicz (9.B)

Mgr. Jitka Martínková