Minulý týden proběhla ve 3. oddělení školní družiny "Soutěž o nejlepší domácí krmítko". Tvořit se mohlo ze všeho, soutěž byla dobrovolná a zapojili se i rodiče. Poté děti hodnotily krmítka.

První místoobsadilo krmítko Tamarky Zonygové (spolupracoval tatínek i maminka), druhé místo získal Patrik Valeš (pomáhal dědeček a tatínek) a třetí místo náleží Helence Želískové (tvořila s tatínkem).

Dále se soutěže zúčastnili: Terezka Žůrková s tatínkem, Vláďa Calábek s maminkou, Valentýnka Němečková s maminkou a Ema Pařízková také s maminkou.

Všem zúčastněným gratuluji a děkuji, že jim život ptáků v zimě není lhostejný.

Bc. Romana Talířová