Ve středu 17. 12. 2014 se konal každoroční vánoční turnaj ve vybíjené pro žáky 2. stupně naší školy. Během celého dne bylo odehráno 10 vzájemných utkání, podle kterých se rozhodovalo o vítězném družstvu.Nejlépe si vedli žáci ze třídy 9. A, kteří nedali nikomu šanci a zaslouženě skončili na prvním místě.

Celkové umístění týmů:

1.       místo – Nevjem uš (9. A)

2.       místo – Destroyed (9. B)

3.       místo – Pokémoni (7. A)

4.       místo – Železáři (8. A)

5.       místo – Mimoni (6. A)

Oceněni byli také nejlepší hráči z každé třídy: 6. A - Martin Zabil, 7. A - Svatava Vaňková, Filip Málek, 8. A - Simona Matušková, Stanislav Krejčiřík, 9. A - Marcela Krontorádová, 9. B - Matěj Truksa