V pátek 6. 6. jsme s naší třídou 1. B měli netradiční dopoledne. Byl to den plný koleček. Po vytvoření závodních skupin žáci jeli ve skupinách okruh na koloběžce a 4 nejlepší nakonec závodili o ceny a diplom. Po vyhlášení vítězů jsme pokračovali a učili jsme se, jak vypadají dopravní značky a co která dopravní značka znamená.  Některé jsme si vymalovali a na závěr tohoto dopoledne jsme si šli opékat špekáčky na školní zahradu a taky nasbírat pár třešní, které nám na ní právě dozrávají. Počasí i den plný koleček se nám vydařil.

Vypracovala B. Rakovská