Ve dnech 4. 6. 2014 a 6. 6. 2014 obhajovali žáci 9. A své absolventské práce. Tato obhajoba byla závěrečným vyvrcholením jejich studijní činnosti na základní škole.

Témata prací si žáci vybírali podle svých zájmů a schopností. Důkladné zpracování vyžadovalo hodně úsilí, ale všichni si s tím dobře poradili a obohatili sebe i své spolužáky o nové zajímavé informace.

Při hlasování o nejlepší absolventskou práci byl zvolen nejvíce hlasy Patrik Miskovic. Prezentaci s názvem Světová velkoměsta zpracoval pod odborným vedením Mgr. Marty Zajíčkové.

Všem žákům 9. A patří velká gratulace.