Dne 14. 10. 2013 proběhly podzimní radovánky třídy 6. A. Žáci odpoledne po vyučování opekli na školní zahradě špekáčky a jablíčka. Zároveň si zasoutěžili a hravou formou zopakovali matematiku, jazyk anglický a také si vyzkoušeli svou obratnost.Hra spočívala ve správném pochopení zadaných úkolů, za jejichž splnění žáci získávali kartičky se slovy. K získání sladkých a věcných odměn musela každá skupina sestavit z kartiček pěkný příběh. Odpoledne se nám vydařilo, děti si odnesly plné břicho a hezké zážitky.

Mgr. Kolaciová J.