Na základní škole Na Valtické máme hned v přízemí budovy tři prostorná a vkusně zařízená oddělení pro odpolední činnost dětí. Provozní doba školní družiny je každý den od 6:30 do 7:40 hodin (ranní ŠD), odpoledne  PO-ST do 16.30 hodin, ČT-PÁ do 16.00 hodin.

RANNÍ DRUŽINA

PO + ST + PÁ - p. Šopíková
ÚT + ČT           - p. Tichá

ODPOLEDNÍ DRUŽINA DO 16:30

PO + ÚT  - p. Tichá
ST            - p. Šopíková

KONTAKTNÍ TELEFONY:
ŠD 1 p. Tichá - 739 982 441
ŠD 2 p. Šopíková - 608 040 876
ŠD 3 p. Nečasová - 608 039 424

Projekt "Hodina pohybu navíc"

(pro děti navštěvující školní družinu)

Úterý 13.00 – 13.45 hodin – žáci I. A, I. B - Mgr. J. Horsáková - první hodina je 19. 9. 2017
Úterý 13.00 – 13.45 hodin – žáci III. A, III. B - Mgr. Z. Hošková - první hodina je 19. 9. 2017
Středa 14.00 – 14.45 hodin – žáci II. A, II. B  - paní Jančálková - první hodina je 20. 9. 2017

OMLOUVÁNÍ ŽÁKA
- písemné omluvenky nebo SMS do ŠD v případě nepřítomnosti žáka (odchod po obědě, v jinou dobu než obvykle...)  - omluvenka musí obsahovat jméno a příjmení žáka, datum dne, pro který je vydána, čas odchodu, zda půjde žák sám, podpis rodičů.

STRAVOVÁNÍ V ŠJ
- obědy přihlašují a odhlašují rodiče, výběr (čipování) obědů provádějí rodiče, popř. starší sourozenci

PLATBA ŠD
- složenkou, převodem nebo hotově v sekretariátu školy vždy do 25. dne v měsíci
- platí se kvartálně: I.Q =   září - prosinec, II. Q = leden - březen, III. Q = duben - červen
- lze platit i 100,- Kč / měsíc

CO POTŘEBUJÍ ŽÁCI S SEBOU DO ŠD?
- v plátěném (ne igelitovém!!!) pytlíku převlečení (staré tepláky, kalhoty...), malý polštářek. VŠE PODEPSANÉ !!!

Hlavním posláním naší školní družiny je:
... odpočinek a rekreace dětí po dopoledním vyučování, načerpání nových sil a relaxace. Zábavnou a hravou formou se zapojujeme do aktivit pořádaných školou,poznáváme a objevujeme svět kolem nás. Aktivně odpočíváme ve sportovním areálu školy a ve školní zahradě. Ve třídách vyrábíme drobné dárky pro své kamarády, sourozence a rodiče.  Aktivita školní družiny je skutečně pestrá.

Zápisní lístek do školní družiny
Vnitřní řád školní družiny
 Omluvenky