Na základní škole Na Valtické máme hned v přízemí budovy tři prostorná a vkusně zařízená oddělení pro odpolední činnost dětí. Provozní doba školní družiny je každý den od 6:30 do 7:40 hodin (ranní ŠD), odpoledne  PO - ÚT do 16.30 hodin, ST - PÁ do 16.00 hodin.

RANNÍ DRUŽINA

PO + ST + PÁ - p. Nečasová
ÚT + ČT           - p. Maršálková

ODPOLEDNÍ DRUŽINA DO 16:30

PO + ÚT  - p. Maršálková

KONTAKTNÍ TELEFONY:

ŠD 1 p. Tichá - 739 982 441
ŠD 2 p. Maršálková - 608 040 876
ŠD 3 p. Nečasová - 608 039 424

OMLOUVÁNÍ ŽÁKA
- písemné omluvenky nebo SMS do ŠD v případě nepřítomnosti žáka (odchod po obědě, v jinou dobu než obvykle...)  - omluvenka musí obsahovat jméno a příjmení žáka, datum dne, pro který je vydána, čas odchodu, zda půjde žák sám, podpis rodičů.

STRAVOVÁNÍ V ŠJ
- obědy přihlašují a odhlašují rodiče, výběr (čipování) obědů provádějí rodiče, popř. starší sourozenci

PLATBA ŠD
- složenkou, převodem nebo hotově v sekretariátu školy vždy do 15. předcházejícího měsíce
- platí se kvartálně (100 Kč na měsíc): I.Q =   září - prosinec, II. Q = leden - březen, III. Q = duben - červen
- lze platit nejen čtvrtletně, ale i pololetně případně na celý rok

CO POTŘEBUJÍ ŽÁCI S SEBOU DO ŠD?
- v plátěném (ne igelitovém!!!) pytlíku převlečení (staré tepláky, kalhoty...), malý polštářek. VŠE PODEPSANÉ !!!

Hlavním posláním naší školní družiny je:
... odpočinek a rekreace dětí po dopoledním vyučování, načerpání nových sil a relaxace. Zábavnou a hravou formou se zapojujeme do aktivit pořádaných školou,poznáváme a objevujeme svět kolem nás. Aktivně odpočíváme ve sportovním areálu školy a ve školní zahradě. Ve třídách vyrábíme drobné dárky pro své kamarády, sourozence a rodiče.  Aktivita školní družiny je skutečně pestrá.

FORMULÁŘE ke stažení zde.

26. listopadu
Listování s Lukášem Hejlíkem