Kontakty

Vytisknout

Adresa školy:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141

Fakturační adresa:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141
IČO: 63434474
č. účtu: 13132-651/0100 (lze zadat i následovně: 13132651/0100)

Ceník pronájmu tělocvičny:

Základní škola pronajímá tělocvičnu pro organizace i jednotlivce ve školním roce od 1. 9 do 30. 6. od pondělí do pátku.
Pronájem se nevztahuje na podzimní, vánoční a jarní prázdniny.
Cena pronájmu za hodinu je stanovena na 200,- Kč.

Telefon:

Sekretariát školy - 519 334 211, 519 335 079  
Školní jídelna - 519 334 311
Školní družina 1 - 739 982 441
Školní družina 2 - 608 040 876
Školní družina 3 - 608 039 424

E-mail: 

Ředitelka školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně ředitelky školy                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ekonomka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretářka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Přípravná třída    
Mgr. Jana Jankovičová PT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro II. stupeň
     
Vyučující I. stupně    
Mgr. Jaroslava Horsáková III.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Rakovská IV.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Malinkovičová II.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bohdana Herzánová II.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Yveta Ciprysová V.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Dana Vanžurová * I.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro I. stupeň
Mgr. Zdeňka Hošková V.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Klimovičová III.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Alena Melkusová IV.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr.. Barbora Kučerová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga
     
Vyučující II. stupně    
Mgr. Ivana Šperková VI.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Filipská  VI.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ludmila Výborná VIII.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Školní metodik prevence patologických jevů
Mgr. Jitka Martínková VII.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Hofírková IX.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marta Zajíčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Hemalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marie Šmídová     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Naděžda Procházková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Marcela Kingová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Veronika Netušilová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ŠD    
Milena Tichá ŠD I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martina Maršálková ŠD II Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Nečasová ŠD III Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     

 

20. a 21. května
Školní akademie
16.00 hodin
Kino Koruna Břeclav

28. května
Sběr papíru a víček

30. května
Fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen