Kontakty

Vytisknout

Adresa školy:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141

Fakturační adresa:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141
IČO: 63434474
č. účtu: 13132-651/0100 (lze zadat i následovně: 13132651/0100)

Telefon:

Sekretariát školy - 519 334 211, 519 335 079  
Školní jídelna - 519 334 311
Školní družina 1 - 739 982 441
Školní družina 2 - 608 040 876
Školní družina 3 - 608 039 424

E-mail: 

Ředitelka školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně ředitelky školy                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ekonomka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretářka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Přípravná třída    
Mgr. Jana Jankovičová PT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro II. stupeň
     
Vyučující I. stupně    
Mgr. Jaroslava Horsáková II.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Blanka Rakovská V.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Malinkovičová I.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bohdana Herzánová I.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Regína Uhrová III.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Yveta Ciprysová III.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Dana Vanžurová * V.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro I. stupeň
Mgr. Zdeňka Hošková IV.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Miroslava Viktorínová II.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Alena Melkusová III.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Barbora Kučerová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga
     
Vyučující II. stupně    
Mgr. Ivana Šperková VIII.B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Filipská  VIII.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ludmila Výborná VII.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Školní metodik prevence patologických jevů
Mgr. Jitka Martínková VI.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Hofírková IX.A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marta Zajíčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dagmar Krystíková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marie Šmídová     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Last   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Šaňková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ŠD    
Milena Tichá ŠD I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martina Šopíková ŠD II Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Nečasová ŠD III Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     

 

28. září
státní svátek

29. září
ředitelské volno

3. října
přespolní běh

10. října
třídní schůzky
15.30 hodin I. stupeň
16.00 hodin II. stupeň

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen