Vytisknout

Namaluj břeclavský zámek - IV. A

Mezinárodní den dětí oslavili žáci IV. A na břeclavském zámku. Konal se zde výtvarný happening, který organizovalo CVČ Duhovka a Městské muzeum a galerie Břeclav v rámci projektu Zdravé město Břeclav. PhDr. Káňová seznámila účastníky s historií břeclavského zámku. Potom se malí výtvarníci pod odborným vedením Mgr. Malinové a Soni Hoškové dali do práce. Každý viděl zámek svýma očima. Vznikly velmi zdařilé práce, které budou vystaveny v Domě školství v Břeclavi. Na závěr se děti kochali krásnou vyhlídkou ze zámecké věže. Všichni žáci dostali drobnou odměnu. Počasí nám přálo, netradiční dětský den se vydařil. 

PaedDr. Dana Vanžurová

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen