Vytisknout

Namaluj břeclavský zámek - IV. A

Mezinárodní den dětí oslavili žáci IV. A na břeclavském zámku. Konal se zde výtvarný happening, který organizovalo CVČ Duhovka a Městské muzeum a galerie Břeclav v rámci projektu Zdravé město Břeclav. PhDr. Káňová seznámila účastníky s historií břeclavského zámku. Potom se malí výtvarníci pod odborným vedením Mgr. Malinové a Soni Hoškové dali do práce. Každý viděl zámek svýma očima. Vznikly velmi zdařilé práce, které budou vystaveny v Domě školství v Břeclavi. Na závěr se děti kochali krásnou vyhlídkou ze zámecké věže. Všichni žáci dostali drobnou odměnu. Počasí nám přálo, netradiční dětský den se vydařil. 

PaedDr. Dana Vanžurová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 88 hostů a žádný člen