Vytisknout

Namaluj břeclavský zámek - IV. A

Mezinárodní den dětí oslavili žáci IV. A na břeclavském zámku. Konal se zde výtvarný happening, který organizovalo CVČ Duhovka a Městské muzeum a galerie Břeclav v rámci projektu Zdravé město Břeclav. PhDr. Káňová seznámila účastníky s historií břeclavského zámku. Potom se malí výtvarníci pod odborným vedením Mgr. Malinové a Soni Hoškové dali do práce. Každý viděl zámek svýma očima. Vznikly velmi zdařilé práce, které budou vystaveny v Domě školství v Břeclavi. Na závěr se děti kochali krásnou vyhlídkou ze zámecké věže. Všichni žáci dostali drobnou odměnu. Počasí nám přálo, netradiční dětský den se vydařil. 

PaedDr. Dana Vanžurová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen