Vytisknout

Škola v přírodě 3. B

Žáci 3. B využili 30. 5. 2017 krásného počasí a šli si vyprávět a číst o pověstech Lednicko-valtického areálu ke kapli svatého Huberta, kterou si podle skutečnosti také nakreslili. S velkou chutí si společně zahráli různé hry v provoněném lese. Při zpáteční cestě plnili na připravených stanovištích úkoly, které se vztahovaly k lesním živočichům a rostlinám. Za splněné úkoly nechyběla sladká odměna a jednička za hezký výkres.

Mgr. Zdeňka Hošková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen