Vytisknout

Záchranná stanice Rajhrad - 6. A

V rámci projektu Týden Země se žáci 6. třídy zúčastnili celodenní exkurze záchranné stanice v Rajhradě, kde se dozvěděli nejen o různých zraněních zvířat, ale i jak se chovat v přírodě a zvířatům pomoci. Žáci se aktivně zapojovali do diskuze a odnesli si zajímavé suvenýry v podobě per dravců. I když nesvítilo slunce a bylo poněkud chladněji, žáci si výlet užili a s úsměvem na tváři odcházeli po rozchodu domů.

Mgr. Anna Čapková, Blanka Danielová

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 140 hostů a žádný člen