Vytisknout

Den se stolním tenisem a žáci I. stupně

23. 5. 2017 se žáci prvních a druhých tříd, III. B a IV. A zúčastnili Dne se stolním tenisem pro děti Lednicko- valtického areálu, který byl organizován pod záštitou místostarosty Břeclavi Ing. Urbana v rámci projektu“ Sportuj s námi“. Na zimním stadionu viděli exhibici reprezentantek, mohli si sami zahrát stolní tenis a vyzkoušet své dovednosti na několika stanovištích. Odměnou jim byly diplomy, odznaky a nálepky. Žáci strávili příjemné dopoledne vyplněné sportem a dobrou zábavou.

Třídní učitelky

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 138 hostů a žádný člen