Vytisknout

Den se stolním tenisem a žáci I. stupně

23. 5. 2017 se žáci prvních a druhých tříd, III. B a IV. A zúčastnili Dne se stolním tenisem pro děti Lednicko- valtického areálu, který byl organizován pod záštitou místostarosty Břeclavi Ing. Urbana v rámci projektu“ Sportuj s námi“. Na zimním stadionu viděli exhibici reprezentantek, mohli si sami zahrát stolní tenis a vyzkoušet své dovednosti na několika stanovištích. Odměnou jim byly diplomy, odznaky a nálepky. Žáci strávili příjemné dopoledne vyplněné sportem a dobrou zábavou.

Třídní učitelky

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen