Vytisknout

Den se stolním tenisem a žáci I. stupně

23. 5. 2017 se žáci prvních a druhých tříd, III. B a IV. A zúčastnili Dne se stolním tenisem pro děti Lednicko- valtického areálu, který byl organizován pod záštitou místostarosty Břeclavi Ing. Urbana v rámci projektu“ Sportuj s námi“. Na zimním stadionu viděli exhibici reprezentantek, mohli si sami zahrát stolní tenis a vyzkoušet své dovednosti na několika stanovištích. Odměnou jim byly diplomy, odznaky a nálepky. Žáci strávili příjemné dopoledne vyplněné sportem a dobrou zábavou.

Třídní učitelky

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 71 hostů a žádný člen