Vytisknout

Dopravní soutěž - Mladý cyklista 2017

V úterý 9. května se vybraní žáci zúčastnili v Břeclavi na dopravním hřišti oblastního kola dopravní soutěže Mladý cyklista.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích - mladší a starší žáci. Každé družstvo muselo absolvovat čtyři disciplíny – jízda podle pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, testy z dopravních předpisů a první pomoc.

Družstvo I. kategorie ve složení Ondřej Zapletal (6. A), Dominik Kozáček (5. A), Lea Lepková (6. A), Patricie Hakalová (6. A) získalo pěkné 5. místo z 11družstev. Družstvo II. kategorie ve složení Jiří Bechynský (7. A), Filip Kukliš (7. A), Aneta Kubináková (7A), Sára Čordášová (7. B) se umístilo na 10. místě.

Všem soutěžícím patří velký dík za snahu a zvládnutí úkolů i přes nepřízeň počasí.

Zpracovala Mgr. Šperková

20. listopadu
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

18. a 26. listopadu
Preventivní vrstevnický program
7. B

10. prosince
Třídní schůzky
Den otevřených dveří
Vánoční prodejní výstava

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen