Vytisknout

Setkání s partnerskou školou z Poysdorfu v Lednici

Jako každý rok jsme se i letos v létě setkali s žáky partnerské školy z Poysdorfu. Na podzim jsme byli v Rakousku a tak jsme je na konci roku pozvali k nám do krásného prostředí zámeckého parku v Lednici. Setkali jsme se na parkovišti, kde jsme se přivítali a pak jsme se vydali do nádherného prostředí. Počasí nám přálo a než jsme se nadáli, byli jsme u MINARETU. Po prohlídce a vydatné svačince jsme si společně zahráli hry a žáci již spolu trénovali získané jazykové znalosti z němčiny při cestě do přístaviště. Lodičky se nám moc líbily a cestou jsme potkali i hastrmana J. Společné chvíle utekly rychle jako voda a budeme se těšit na podzim, kdy pojedeme zase na návštěvu do Rakouska. A tak jsme si popřáli krásné prázdniny a hurá domů.

Vypracovala: Mgr. Blanka Rakovská

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 132 hostů a žádný člen