Vytisknout

Setkání s partnerskou školou z Poysdorfu v Lednici

Jako každý rok jsme se i letos v létě setkali s žáky partnerské školy z Poysdorfu. Na podzim jsme byli v Rakousku a tak jsme je na konci roku pozvali k nám do krásného prostředí zámeckého parku v Lednici. Setkali jsme se na parkovišti, kde jsme se přivítali a pak jsme se vydali do nádherného prostředí. Počasí nám přálo a než jsme se nadáli, byli jsme u MINARETU. Po prohlídce a vydatné svačince jsme si společně zahráli hry a žáci již spolu trénovali získané jazykové znalosti z němčiny při cestě do přístaviště. Lodičky se nám moc líbily a cestou jsme potkali i hastrmana J. Společné chvíle utekly rychle jako voda a budeme se těšit na podzim, kdy pojedeme zase na návštěvu do Rakouska. A tak jsme si popřáli krásné prázdniny a hurá domů.

Vypracovala: Mgr. Blanka Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen