Vytisknout

Celní správa - ŠD

                Ve čtvrtek 2. června se na našem školním hřišti děly věci. V rámci naší družiny jsme ke Dni děti měli možnost vidět ukázku práce Celní správy. Prohlédli jsme si předměty, které lidé nejčastěji (a třeba i nevědomky) pašují, vysvětlili si, proč je zakázáno takové věci dovážet a co nám hrozí za porušení zákazu.

                 Na dalším stanovišti jsme obdivovali šikovnost služebních psů, kteří spolehlivě nalezli v zavřeném zavazadle drogy i krabičku cigaret. Setkali jsme se s plemeny německý ovčák a belgický ovčák.

            Poslední stanoviště zaujalo překvapivě nejvíce dívky. Závody v neprůstřelných vestách byla jen rozcvička. Nahlédli jsme do služebního vozu, vyzkoušeli leckteré vymoženosti moderní techniky, mj. i kameru, se kterou jsme se podívali i tam, kam jsme se fyzicky nebyli schopni dostat.

                Na závěr jsme obdrželi drobné dárky, poděkovali za předvedení nelehké práce a odnesli si mnoho poznatků a zážitků.

 

                                                                              Za děti ze školní družiny Celní správě děkují

 

Milena Tichá

Sabina Kokrhelová

Romana Talířová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 80 hostů a žádný člen