Vytisknout

Celní správa - ŠD

                Ve čtvrtek 2. června se na našem školním hřišti děly věci. V rámci naší družiny jsme ke Dni děti měli možnost vidět ukázku práce Celní správy. Prohlédli jsme si předměty, které lidé nejčastěji (a třeba i nevědomky) pašují, vysvětlili si, proč je zakázáno takové věci dovážet a co nám hrozí za porušení zákazu.

                 Na dalším stanovišti jsme obdivovali šikovnost služebních psů, kteří spolehlivě nalezli v zavřeném zavazadle drogy i krabičku cigaret. Setkali jsme se s plemeny německý ovčák a belgický ovčák.

            Poslední stanoviště zaujalo překvapivě nejvíce dívky. Závody v neprůstřelných vestách byla jen rozcvička. Nahlédli jsme do služebního vozu, vyzkoušeli leckteré vymoženosti moderní techniky, mj. i kameru, se kterou jsme se podívali i tam, kam jsme se fyzicky nebyli schopni dostat.

                Na závěr jsme obdrželi drobné dárky, poděkovali za předvedení nelehké práce a odnesli si mnoho poznatků a zážitků.

 

                                                                              Za děti ze školní družiny Celní správě děkují

 

Milena Tichá

Sabina Kokrhelová

Romana Talířová

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 118 hostů a žádný člen