Vytisknout

Celní správa - ŠD

                Ve čtvrtek 2. června se na našem školním hřišti děly věci. V rámci naší družiny jsme ke Dni děti měli možnost vidět ukázku práce Celní správy. Prohlédli jsme si předměty, které lidé nejčastěji (a třeba i nevědomky) pašují, vysvětlili si, proč je zakázáno takové věci dovážet a co nám hrozí za porušení zákazu.

                 Na dalším stanovišti jsme obdivovali šikovnost služebních psů, kteří spolehlivě nalezli v zavřeném zavazadle drogy i krabičku cigaret. Setkali jsme se s plemeny německý ovčák a belgický ovčák.

            Poslední stanoviště zaujalo překvapivě nejvíce dívky. Závody v neprůstřelných vestách byla jen rozcvička. Nahlédli jsme do služebního vozu, vyzkoušeli leckteré vymoženosti moderní techniky, mj. i kameru, se kterou jsme se podívali i tam, kam jsme se fyzicky nebyli schopni dostat.

                Na závěr jsme obdrželi drobné dárky, poděkovali za předvedení nelehké práce a odnesli si mnoho poznatků a zážitků.

 

                                                                              Za děti ze školní družiny Celní správě děkují

 

Milena Tichá

Sabina Kokrhelová

Romana Talířová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen