Vytisknout

Čokoládová tretra

Ve středu 11. 5. 2016 se děti z 1. stupně zúčastnily běžeckého závodu Čokoládová tretra. Na závodníky čekaly tratě o délce 100m, 200m nebo 300m podle věku. Počasí nám přálo a děti předvedly pěkné výkony. Mezi nejlepší závodníky patřili Elenka Konečná z 1. B, která skončila na 3. místě, Adam Pohanka ze 3. A, který se v konkurenci 48 chlapců ve své kategorii umístil na 5. místě, děvčata Verča Říhová (3. B) a Bára Mikysková (2. B), která obsadila 10. a 12. místo (z 56 účastnic) a Franta Helešic z 5.A, který obsadil 8. místo z 44 závodníků.

Po doběhnutí čekala v cíli na děti sladká odměna v podobě čokoládové sušenky a kelímku s tekutou čokoládou. Ceny vítězům předával a autogramy na místě rozdával reprezentant České republiky v hodu kladivem Lukáš Melich.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Anna Čapková

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen