Vytisknout

Čokoládová tretra

Ve středu 11. 5. 2016 se děti z 1. stupně zúčastnily běžeckého závodu Čokoládová tretra. Na závodníky čekaly tratě o délce 100m, 200m nebo 300m podle věku. Počasí nám přálo a děti předvedly pěkné výkony. Mezi nejlepší závodníky patřili Elenka Konečná z 1. B, která skončila na 3. místě, Adam Pohanka ze 3. A, který se v konkurenci 48 chlapců ve své kategorii umístil na 5. místě, děvčata Verča Říhová (3. B) a Bára Mikysková (2. B), která obsadila 10. a 12. místo (z 56 účastnic) a Franta Helešic z 5.A, který obsadil 8. místo z 44 závodníků.

Po doběhnutí čekala v cíli na děti sladká odměna v podobě čokoládové sušenky a kelímku s tekutou čokoládou. Ceny vítězům předával a autogramy na místě rozdával reprezentant České republiky v hodu kladivem Lukáš Melich.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Anna Čapková

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen