Vytisknout

Čokoládová tretra

Ve středu 11. 5. 2016 se děti z 1. stupně zúčastnily běžeckého závodu Čokoládová tretra. Na závodníky čekaly tratě o délce 100m, 200m nebo 300m podle věku. Počasí nám přálo a děti předvedly pěkné výkony. Mezi nejlepší závodníky patřili Elenka Konečná z 1. B, která skončila na 3. místě, Adam Pohanka ze 3. A, který se v konkurenci 48 chlapců ve své kategorii umístil na 5. místě, děvčata Verča Říhová (3. B) a Bára Mikysková (2. B), která obsadila 10. a 12. místo (z 56 účastnic) a Franta Helešic z 5.A, který obsadil 8. místo z 44 závodníků.

Po doběhnutí čekala v cíli na děti sladká odměna v podobě čokoládové sušenky a kelímku s tekutou čokoládou. Ceny vítězům předával a autogramy na místě rozdával reprezentant České republiky v hodu kladivem Lukáš Melich.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Anna Čapková

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen