Vytisknout

Čokoládová tretra

Ve středu 11. 5. 2016 se děti z 1. stupně zúčastnily běžeckého závodu Čokoládová tretra. Na závodníky čekaly tratě o délce 100m, 200m nebo 300m podle věku. Počasí nám přálo a děti předvedly pěkné výkony. Mezi nejlepší závodníky patřili Elenka Konečná z 1. B, která skončila na 3. místě, Adam Pohanka ze 3. A, který se v konkurenci 48 chlapců ve své kategorii umístil na 5. místě, děvčata Verča Říhová (3. B) a Bára Mikysková (2. B), která obsadila 10. a 12. místo (z 56 účastnic) a Franta Helešic z 5.A, který obsadil 8. místo z 44 závodníků.

Po doběhnutí čekala v cíli na děti sladká odměna v podobě čokoládové sušenky a kelímku s tekutou čokoládou. Ceny vítězům předával a autogramy na místě rozdával reprezentant České republiky v hodu kladivem Lukáš Melich.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Anna Čapková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 125 hostů a žádný člen