Vytisknout

Výlet do Lednice 1. B

V úterý 10. 5. 2016 se třída 1. B vydala autobusem na výlet do Lednice. Naše první poznávací zastávka byl zámecký skleník. Prohlédli jsme si obrovské listy banánovníků a jiných subtropických a tropických rostlin, pozorovali krásně rozkvetlé květy rostlin a oranžové kapry v jezírku.

Po prohlídce „pralesa“ jsme vyšli pěšky k Minaretu. Cestou jsme narazili na „mravenčí stezku“, objevili jednu kešku a ukazovali si stromy a květiny rostoucí podél cesty. U Minaretu nás čekala pauza na svačinu, spojená s nákupem drobných suvenýrů z výletu. Po posilnění svačinou jsme vystoupali nahoru na Minaret a pokochali se výhledem do okolí.

Cesta zpátky nám uběhla jako nic, protože na jejím konci čekala na některé odměna v podobě točené zmrzliny.

Mgr. Lenka Chadimová

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen