Vytisknout

Výlet do Lednice 1. B

V úterý 10. 5. 2016 se třída 1. B vydala autobusem na výlet do Lednice. Naše první poznávací zastávka byl zámecký skleník. Prohlédli jsme si obrovské listy banánovníků a jiných subtropických a tropických rostlin, pozorovali krásně rozkvetlé květy rostlin a oranžové kapry v jezírku.

Po prohlídce „pralesa“ jsme vyšli pěšky k Minaretu. Cestou jsme narazili na „mravenčí stezku“, objevili jednu kešku a ukazovali si stromy a květiny rostoucí podél cesty. U Minaretu nás čekala pauza na svačinu, spojená s nákupem drobných suvenýrů z výletu. Po posilnění svačinou jsme vystoupali nahoru na Minaret a pokochali se výhledem do okolí.

Cesta zpátky nám uběhla jako nic, protože na jejím konci čekala na některé odměna v podobě točené zmrzliny.

Mgr. Lenka Chadimová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen