Vytisknout

OVOV 2016

V minulém týdnu 4. 5. 2016 se naši žáci zúčastnili okresní soutěže - Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Závodníci soutěžili v pěti disciplínách: přeskoku přes švihadlo, v hodu medicinbalem, trojskoku z místa, vytrvalostním běhu nebo driblingu a opakovaných klicích.

Za družstvo školy soutěžili-Patricie Hakalová, Klára Sadílková, Viktorie Košutková, Romana Chlupová, Jan Střelský, David Psota, Marek Mesiaček, Martin Zabil. V kategorii jednotlivců nás reprezentovaly Petra Jaslovská, Pavlína Mesiačková, Daniela Vitvarová.

Družstvo žáků skončilo na pěkném třetím místě za vítěznou Slováckou a ZŠ Komenského.

Pohár a medaile předávala soutěžícím bývalá olympionička Šárka Kašpárková.

Za reprezentaci školy všem dětem děkujeme a přejeme další sportovní úspěchy!

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 118 hostů a žádný člen