Vytisknout

OVOV 2016

V minulém týdnu 4. 5. 2016 se naši žáci zúčastnili okresní soutěže - Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Závodníci soutěžili v pěti disciplínách: přeskoku přes švihadlo, v hodu medicinbalem, trojskoku z místa, vytrvalostním běhu nebo driblingu a opakovaných klicích.

Za družstvo školy soutěžili-Patricie Hakalová, Klára Sadílková, Viktorie Košutková, Romana Chlupová, Jan Střelský, David Psota, Marek Mesiaček, Martin Zabil. V kategorii jednotlivců nás reprezentovaly Petra Jaslovská, Pavlína Mesiačková, Daniela Vitvarová.

Družstvo žáků skončilo na pěkném třetím místě za vítěznou Slováckou a ZŠ Komenského.

Pohár a medaile předávala soutěžícím bývalá olympionička Šárka Kašpárková.

Za reprezentaci školy všem dětem děkujeme a přejeme další sportovní úspěchy!

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 65 hostů a žádný člen