Vytisknout

Fotbalový turnaj McDonald's Cup

V pondělí 2. 5. 2016 se mladší žáci naší školy (1. – 3. ročník) zúčastnili již 19. ročníku fotbalového turnaje McDonald’s cup. Kluci podali pěkné bojovné výkony a na turnaji se umístili na pěkném 2. místě.
Naši školu reprezentovali: Šimon Staněk (1. A), Marek Barta, Matyáš Hofman, Matyáš Darmovzal, Jakub Karmasýn (1.B), Lukáš Prudík (2.A), Martin Lojek, Patrik Valeš, Petr Kovačik (2.B), Adam Kukliš, Adam Pohanka, Ondra Sadílek, Adrian Ševčík, David Hubený (3.A)  

 

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen