Vytisknout

Fotbalový turnaj McDonald's Cup

V pondělí 2. 5. 2016 se mladší žáci naší školy (1. – 3. ročník) zúčastnili již 19. ročníku fotbalového turnaje McDonald’s cup. Kluci podali pěkné bojovné výkony a na turnaji se umístili na pěkném 2. místě.
Naši školu reprezentovali: Šimon Staněk (1. A), Marek Barta, Matyáš Hofman, Matyáš Darmovzal, Jakub Karmasýn (1.B), Lukáš Prudík (2.A), Martin Lojek, Patrik Valeš, Petr Kovačik (2.B), Adam Kukliš, Adam Pohanka, Ondra Sadílek, Adrian Ševčík, David Hubený (3.A)  

 

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 122 hostů a žádný člen