Vytisknout

Dopravní soutěž MLADÝ CYKLISTA

V úterý 3. května se vybraní žáci zúčastnili v Břeclavi na dopravním hřišti oblastního kola dopravní soutěže Mladý cyklista. Soutěžilo se ve dvou kategoriích mladší a starší žáci. Každé družstvo muselo absolvovat čtyři disciplíny – jízda podle pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, testy z dopravních předpisů a první pomoc. Družstvo I. kategorie ve složení Ondřej Zapletal, Jan Střelský, Lea Lepková, Patricie Hakalová ,všichni z 5. A, získalo 9. místo z 12 družstev. Družstvo II. kategorie ve složení Adam Blažek (6. B), Filip Kukliš (6. A), Aneta Kubináková (6. A), Sára Čordášová (6. B) se umístilo na pěkném 4. místě z 8 družstev.

Všem soutěžícím patří velký dík za snahu a zvládnutí úkolů i přes nepřízeň počasí.

Zpracovala Mgr. Šperková

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 88 hostů a žádný člen