Vytisknout

Dopravní soutěž MLADÝ CYKLISTA

V úterý 3. května se vybraní žáci zúčastnili v Břeclavi na dopravním hřišti oblastního kola dopravní soutěže Mladý cyklista. Soutěžilo se ve dvou kategoriích mladší a starší žáci. Každé družstvo muselo absolvovat čtyři disciplíny – jízda podle pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, testy z dopravních předpisů a první pomoc. Družstvo I. kategorie ve složení Ondřej Zapletal, Jan Střelský, Lea Lepková, Patricie Hakalová ,všichni z 5. A, získalo 9. místo z 12 družstev. Družstvo II. kategorie ve složení Adam Blažek (6. B), Filip Kukliš (6. A), Aneta Kubináková (6. A), Sára Čordášová (6. B) se umístilo na pěkném 4. místě z 8 družstev.

Všem soutěžícím patří velký dík za snahu a zvládnutí úkolů i přes nepřízeň počasí.

Zpracovala Mgr. Šperková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen