Vytisknout

Dopravní soutěž MLADÝ CYKLISTA

V úterý 3. května se vybraní žáci zúčastnili v Břeclavi na dopravním hřišti oblastního kola dopravní soutěže Mladý cyklista. Soutěžilo se ve dvou kategoriích mladší a starší žáci. Každé družstvo muselo absolvovat čtyři disciplíny – jízda podle pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, testy z dopravních předpisů a první pomoc. Družstvo I. kategorie ve složení Ondřej Zapletal, Jan Střelský, Lea Lepková, Patricie Hakalová ,všichni z 5. A, získalo 9. místo z 12 družstev. Družstvo II. kategorie ve složení Adam Blažek (6. B), Filip Kukliš (6. A), Aneta Kubináková (6. A), Sára Čordášová (6. B) se umístilo na pěkném 4. místě z 8 družstev.

Všem soutěžícím patří velký dík za snahu a zvládnutí úkolů i přes nepřízeň počasí.

Zpracovala Mgr. Šperková

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 67 hostů a žádný člen