Vytisknout

Besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou

 Ve dnech 12. a 13. dubna naši školu navštívila spisovatelka Petra Braunová. Během těchto dvou dnů proběhly besedy se všemi třídami prvního i druhého stupně, během nichž se žáci dozvěděli, jak vzniká kniha, kolik práce za jejím vznikem stojí, kdo všechno se na jejím vzniku podílí a jak vypadá spolupráce těchto lidí.Dále paní spisovatelka dětem přiblížila svou tvorbu a navnadila děti na četbu svých knih. Na konci povídání byl prostor také pro otázky žáků.

Jak mladší, tak i starší žáci odcházeli z besed obohaceni o nové informace a také o zážitek z povídání si se známou osobností.

Mgr. Jana Křepelová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen