Vytisknout

Besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou

 Ve dnech 12. a 13. dubna naši školu navštívila spisovatelka Petra Braunová. Během těchto dvou dnů proběhly besedy se všemi třídami prvního i druhého stupně, během nichž se žáci dozvěděli, jak vzniká kniha, kolik práce za jejím vznikem stojí, kdo všechno se na jejím vzniku podílí a jak vypadá spolupráce těchto lidí.Dále paní spisovatelka dětem přiblížila svou tvorbu a navnadila děti na četbu svých knih. Na konci povídání byl prostor také pro otázky žáků.

Jak mladší, tak i starší žáci odcházeli z besed obohaceni o nové informace a také o zážitek z povídání si se známou osobností.

Mgr. Jana Křepelová

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen