Vytisknout

Besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou

 Ve dnech 12. a 13. dubna naši školu navštívila spisovatelka Petra Braunová. Během těchto dvou dnů proběhly besedy se všemi třídami prvního i druhého stupně, během nichž se žáci dozvěděli, jak vzniká kniha, kolik práce za jejím vznikem stojí, kdo všechno se na jejím vzniku podílí a jak vypadá spolupráce těchto lidí.Dále paní spisovatelka dětem přiblížila svou tvorbu a navnadila děti na četbu svých knih. Na konci povídání byl prostor také pro otázky žáků.

Jak mladší, tak i starší žáci odcházeli z besed obohaceni o nové informace a také o zážitek z povídání si se známou osobností.

Mgr. Jana Křepelová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen