Vytisknout

Besedy se spisovatelkou Petrou Braunovou

 Ve dnech 12. a 13. dubna naši školu navštívila spisovatelka Petra Braunová. Během těchto dvou dnů proběhly besedy se všemi třídami prvního i druhého stupně, během nichž se žáci dozvěděli, jak vzniká kniha, kolik práce za jejím vznikem stojí, kdo všechno se na jejím vzniku podílí a jak vypadá spolupráce těchto lidí.Dále paní spisovatelka dětem přiblížila svou tvorbu a navnadila děti na četbu svých knih. Na konci povídání byl prostor také pro otázky žáků.

Jak mladší, tak i starší žáci odcházeli z besed obohaceni o nové informace a také o zážitek z povídání si se známou osobností.

Mgr. Jana Křepelová

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 80 hostů a žádný člen