Vytisknout

Recitační soutěž 2016

Ve středu 6. dubna proběhla na naší škole Recitační soutěž, které se zúčastnily jak děti prvního, tak také děti druhého stupně. Ve školní knihovně se sešlo obecenstvo složené z žáků školy i z rodičů vystupujících recitátorů.

Účinkující byli rozděleni do pěti kategorií:

1.       První ročník

2.       Druhý a třetí ročník

3.       Čtvrtý a pátý ročník

4.       Šestý a sedmý roční

5.       Osmý a devátý ročník

 Ze všech těchto kategorií byla nejhojněji zastoupena druhá skupina, kde mezi sebou soupeřilo 16 účinkujících. Nejméně zastoupeny pak byly kategorie druhého stupně.

Postupně zazněly básně více i méně známých autorů, které ale spojoval český původ. Po odrecitování všech básní se dala porota složená z Mgr. Chadimové, Mgr. Křepelové a žákovských zástupců školního parlamentu do sčítání hlasů a následně byly vyhlášeny celkové výsledky. Je třeba říci, že každý člen poroty rozhodoval o přidělení svých hlasů svědomitě a celkově se porota na jednotlivých umístěních shodla.

Výherci:              

1.       kategorie:

1.       místo – Jakub Šebela

2.       místo – Alex Bartoš

3.       místo – Elen Konečná

 

2.       kategorie:

1. místo – Sára Leissová

2. místo – Natálie Čermáková

3. místo – Elen Blažková

 

3. kategorie:

1. místo – Leona Lepková

2. místo – Patricie Hakalová

3. místo – Jiří Vítek

 

4. kategorie:

1. místo – Sára Čordášová

2. místo – Jakub Mereda

3. místo – Lucie Veselá

 

5. kategorie:

1. místo – Lenka Janošková

2. místo – Jakub Radkovič

3. místo – Radim Galba

Výherce potěšily krásné knihy z nakladatelství Host a záložky. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci a zároveň chválím za to, jak se statečně poprali s všudypřítomnou trémou a pevně věřím, že se za rok sejdeme v ještě hojnějším počtu.

Mgr. Jana Křepelová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen