Vytisknout

Velikonoční perníčky 1.B a 9.A

 V úterý 22.3.2016 se žáci z 1. B a 9. A sešli ve školní družině a měli jasný program – společnými silami upéct velikonoční perníčky. Rozdělili jsme se na několik malých skupinek a týmy se pustily do práce.Protože školní kuchyňka není příliš velká, zůstaly některé skupinky v družině a hrály deskové nebo pohybové hry. Ostatní mezitím tvořili perníčky s velikonočními a jarními motivy. Až každá ze skupin spotřebovala své těsto, děti se vyměnily. Po vytáhnutí posledních plechů z trouby skupiny zasedly společně ke stolu a vychutnaly si vlastnoručně vyrobené perníčky s hrníčkem čaje.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Ludmila Výborná  

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen