Vytisknout

Velikonoční perníčky 1.B a 9.A

 V úterý 22.3.2016 se žáci z 1. B a 9. A sešli ve školní družině a měli jasný program – společnými silami upéct velikonoční perníčky. Rozdělili jsme se na několik malých skupinek a týmy se pustily do práce.Protože školní kuchyňka není příliš velká, zůstaly některé skupinky v družině a hrály deskové nebo pohybové hry. Ostatní mezitím tvořili perníčky s velikonočními a jarními motivy. Až každá ze skupin spotřebovala své těsto, děti se vyměnily. Po vytáhnutí posledních plechů z trouby skupiny zasedly společně ke stolu a vychutnaly si vlastnoručně vyrobené perníčky s hrníčkem čaje.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Ludmila Výborná  

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 87 hostů a žádný člen