Vytisknout

Velikonoční perníčky 1.B a 9.A

 V úterý 22.3.2016 se žáci z 1. B a 9. A sešli ve školní družině a měli jasný program – společnými silami upéct velikonoční perníčky. Rozdělili jsme se na několik malých skupinek a týmy se pustily do práce.Protože školní kuchyňka není příliš velká, zůstaly některé skupinky v družině a hrály deskové nebo pohybové hry. Ostatní mezitím tvořili perníčky s velikonočními a jarními motivy. Až každá ze skupin spotřebovala své těsto, děti se vyměnily. Po vytáhnutí posledních plechů z trouby skupiny zasedly společně ke stolu a vychutnaly si vlastnoručně vyrobené perníčky s hrníčkem čaje.

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Ludmila Výborná  

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 105 hostů a žádný člen