Vytisknout

Přebor škol ve veslování na trenažéru

V pátek 18. března se žáci naší školy zúčastnili soutěže v přeboru škol  ve veslování na trenažéru. Obsadili jsme všechny tři kategorie-mladší, starší žáky i žákyně a také dorostenecké kategorie. Soutěže se zúčastnilo celkem pět základních škol, čtyři břeclavské a Základní škola z Valtic. Škola Na Valtické dosáhla velmi pěkných výsledků. Porazila nás pouze valtická škola. Závodu se účastnil velký počet žáků, konkurence byla veliká.

Nejlepšího umístění ve svých kategoriích dosáhli:
ml. žáci: Radek Kabriel-2.místo, st. žáci: Shkryba Dmytro-2.místo, dorostenci: Tomáš Stánok-3.místo a nejlepšího výsledku dosáhla Adriana Šmahajová, která mezi dorostenkami zvítězila.

Všem závodníkům děkujeme za pěknou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen ve sportu!

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen