Vytisknout

Přebor škol ve veslování na trenažéru

V pátek 18. března se žáci naší školy zúčastnili soutěže v přeboru škol  ve veslování na trenažéru. Obsadili jsme všechny tři kategorie-mladší, starší žáky i žákyně a také dorostenecké kategorie. Soutěže se zúčastnilo celkem pět základních škol, čtyři břeclavské a Základní škola z Valtic. Škola Na Valtické dosáhla velmi pěkných výsledků. Porazila nás pouze valtická škola. Závodu se účastnil velký počet žáků, konkurence byla veliká.

Nejlepšího umístění ve svých kategoriích dosáhli:
ml. žáci: Radek Kabriel-2.místo, st. žáci: Shkryba Dmytro-2.místo, dorostenci: Tomáš Stánok-3.místo a nejlepšího výsledku dosáhla Adriana Šmahajová, která mezi dorostenkami zvítězila.

Všem závodníkům děkujeme za pěknou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen ve sportu!

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen