Vytisknout

Plavecký výcvik 2. ročníku

I v letošním školním roce žáci 2. ročníku navštěvují povinný plavecký výcvik v krytém bazénu v Břeclavi, aby se v plavecké škole Delfín naučili plavat, nebo se zdokonalili v plavání.Cílem plaveckého výcviku je zábavnou a pestrou formou s mnoha herními prvky žáky seznámit s vlastnostmi vody, s různými nadlehčovacími pomůckami, umožňujícími pohyb ve vodě, pokročilejší žáky učit základním plaveckým dovednostem až po plavání bez nadlehčovacích pomůcek. Hlavním cílem je naučit žáky během výcviku co nejvíce plaveckých dovedností.                       

Žáci zatím úspěšně zvládli čtyři lekce, vody se nebojí a plavání si velmi užívají.

Mgr. Zdeňka Hošková

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 91 hostů a žádný člen