Vytisknout

Plavecký výcvik 2. ročníku

I v letošním školním roce žáci 2. ročníku navštěvují povinný plavecký výcvik v krytém bazénu v Břeclavi, aby se v plavecké škole Delfín naučili plavat, nebo se zdokonalili v plavání.Cílem plaveckého výcviku je zábavnou a pestrou formou s mnoha herními prvky žáky seznámit s vlastnostmi vody, s různými nadlehčovacími pomůckami, umožňujícími pohyb ve vodě, pokročilejší žáky učit základním plaveckým dovednostem až po plavání bez nadlehčovacích pomůcek. Hlavním cílem je naučit žáky během výcviku co nejvíce plaveckých dovedností.                       

Žáci zatím úspěšně zvládli čtyři lekce, vody se nebojí a plavání si velmi užívají.

Mgr. Zdeňka Hošková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 137 hostů a žádný člen