Vytisknout

Vánoční besídka třetích tříd

Dne 15. 12. 2015, 16.30 hod. se uskutečnila besídka pro rodiče žáků třetích tříd. Děti z 3. A a 3. B společně s p. uč. Rakovskou a p. uč. Vanžurovou si připravily pro rodiče pohádkový muzikál  O ČERVENÉ KARKULCE.Po pohádce přednesli žáci básně s vánoční tématikou a na závěr jsme si společně zazpívali koledy. Program se rodičům moc líbil a byla to krásná tečka na závěr kalendářního roku 2015.  Při odchodu z podia daly děti svým rodičům dárečky, které si pro ně nachystaly. Krásný a pohodový rok 2016.

Foto: Romana Talířová

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen