Vytisknout

Vánoční besídka třetích tříd

Dne 15. 12. 2015, 16.30 hod. se uskutečnila besídka pro rodiče žáků třetích tříd. Děti z 3. A a 3. B společně s p. uč. Rakovskou a p. uč. Vanžurovou si připravily pro rodiče pohádkový muzikál  O ČERVENÉ KARKULCE.Po pohádce přednesli žáci básně s vánoční tématikou a na závěr jsme si společně zazpívali koledy. Program se rodičům moc líbil a byla to krásná tečka na závěr kalendářního roku 2015.  Při odchodu z podia daly děti svým rodičům dárečky, které si pro ně nachystaly. Krásný a pohodový rok 2016.

Foto: Romana Talířová

26. února
Sběr papíru a víček

26. února
Ekurze - Dukovany, Dalešice
8. a 9. ročník

28. února
Beseda se spisovatelkou
1. - 7. ročník

4. - 6. března
LVK Němčičky

12. března
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen