Vytisknout

Vánoční besídka třetích tříd

Dne 15. 12. 2015, 16.30 hod. se uskutečnila besídka pro rodiče žáků třetích tříd. Děti z 3. A a 3. B společně s p. uč. Rakovskou a p. uč. Vanžurovou si připravily pro rodiče pohádkový muzikál  O ČERVENÉ KARKULCE.Po pohádce přednesli žáci básně s vánoční tématikou a na závěr jsme si společně zazpívali koledy. Program se rodičům moc líbil a byla to krásná tečka na závěr kalendářního roku 2015.  Při odchodu z podia daly děti svým rodičům dárečky, které si pro ně nachystaly. Krásný a pohodový rok 2016.

Foto: Romana Talířová

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen