Vytisknout

Soutěž v jazyce anglickém

V pondělí a čtvrtek (18. ledna a 21. ledna) proběhlo školní kolo Soutěže v jazyce anglickém, kterého se účastnilo 9 žáků z devátého ročníku a 3 žáci sedmého ročníku. Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné – gramatické a poslechové části a ústní části, ve které si žáci losovali z konverzačních témat. V okresním kole, které proběhne 18. února 2016, bude naši školu reprezentovat za 9. ročník Adriana Šmahajová (náhradník je Martin Hrabovský) a za 7. ročník Barbora Kaňová (náhradník je Barbora Buršíková).

 Mgr. Ludmila Výborná

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 58 hostů a žádný člen