Vytisknout

Soutěž v jazyce anglickém

V pondělí a čtvrtek (18. ledna a 21. ledna) proběhlo školní kolo Soutěže v jazyce anglickém, kterého se účastnilo 9 žáků z devátého ročníku a 3 žáci sedmého ročníku. Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné – gramatické a poslechové části a ústní části, ve které si žáci losovali z konverzačních témat. V okresním kole, které proběhne 18. února 2016, bude naši školu reprezentovat za 9. ročník Adriana Šmahajová (náhradník je Martin Hrabovský) a za 7. ročník Barbora Kaňová (náhradník je Barbora Buršíková).

 Mgr. Ludmila Výborná

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 365 hostů a žádný člen