Vytisknout

Soutěž v jazyce anglickém

V pondělí a čtvrtek (18. ledna a 21. ledna) proběhlo školní kolo Soutěže v jazyce anglickém, kterého se účastnilo 9 žáků z devátého ročníku a 3 žáci sedmého ročníku. Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné – gramatické a poslechové části a ústní části, ve které si žáci losovali z konverzačních témat. V okresním kole, které proběhne 18. února 2016, bude naši školu reprezentovat za 9. ročník Adriana Šmahajová (náhradník je Martin Hrabovský) a za 7. ročník Barbora Kaňová (náhradník je Barbora Buršíková).

 Mgr. Ludmila Výborná

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen