Vytisknout

Soutěž v jazyce anglickém

V pondělí a čtvrtek (18. ledna a 21. ledna) proběhlo školní kolo Soutěže v jazyce anglickém, kterého se účastnilo 9 žáků z devátého ročníku a 3 žáci sedmého ročníku. Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné – gramatické a poslechové části a ústní části, ve které si žáci losovali z konverzačních témat. V okresním kole, které proběhne 18. února 2016, bude naši školu reprezentovat za 9. ročník Adriana Šmahajová (náhradník je Martin Hrabovský) a za 7. ročník Barbora Kaňová (náhradník je Barbora Buršíková).

 Mgr. Ludmila Výborná

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 132 hostů a žádný člen