Vytisknout

Anglické divadlo - Forever young

V úterý 15. prosince žáci z druhého stupně, jak je již mnohaletou tradicí, vyjeli do Brna na divadelní představení v jazyce anglické. V letošním školním roce to byla hra Forever young - na motivy románu Angličanky Virginie Woolfové Orlando, kterou zahráli studenti z divadla Domino. Žáci se přesvědčili, že divadlu mluvenému v angličtině rozumí docela dobře. Po zhlédnutí divadelního představení jsme se společně zašli naladit na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 91 hostů a žádný člen