Vytisknout

Anglické divadlo - Forever young

V úterý 15. prosince žáci z druhého stupně, jak je již mnohaletou tradicí, vyjeli do Brna na divadelní představení v jazyce anglické. V letošním školním roce to byla hra Forever young - na motivy románu Angličanky Virginie Woolfové Orlando, kterou zahráli studenti z divadla Domino. Žáci se přesvědčili, že divadlu mluvenému v angličtině rozumí docela dobře. Po zhlédnutí divadelního představení jsme se společně zašli naladit na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen