Vytisknout

Anglické divadlo - Forever young

V úterý 15. prosince žáci z druhého stupně, jak je již mnohaletou tradicí, vyjeli do Brna na divadelní představení v jazyce anglické. V letošním školním roce to byla hra Forever young - na motivy románu Angličanky Virginie Woolfové Orlando, kterou zahráli studenti z divadla Domino. Žáci se přesvědčili, že divadlu mluvenému v angličtině rozumí docela dobře. Po zhlédnutí divadelního představení jsme se společně zašli naladit na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 125 hostů a žádný člen