Vytisknout

Odznak všestrannosti olympijských vítězů Brno

Ve středu 10. června se žáci naší školy zúčastnili krajského kola soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Jednalo se o žáky, kteří se kvalifikovali z okresního finále této soutěže. Pořadateli atletických závodů jsou skuteční olympijští vítězové například Šárka Kašpárková, která soutěž zahajovala. Všichni závodníci absolvovali vybraných sedm disciplín z desetiboje. Soutěžili v běhu na 60 metrů, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, hodu míčkem, svou zdatnost museli prokázat v počtu shybů na šikmé lavičce, v disciplíně sed-leh nebo přeskoku přes švihadlo. Umístění našich žáků: Klára Sadílková obsadila celkově 9. místo, Marek Mesiaček skončil na místě desátém. Mladší žáci – Patricie Hakalová (4. třída) byla šestá a Tomáš Dostál (4. třída) pátý. Chtěla bych vyzvednout některé výkony našich žáků, například v disciplíně leh-sed  děvčata dokázala za dvě minuty udělat více jak 80 lehů-sedů.

Organizačně v soutěži pomáhali studenti Univerzity Obrany a na závěr soutěže nám připravili doprovodný program. Akce se vydařila a doufáme, že se zúčastníme i v příštím roce.

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen