Vytisknout

Odznak všestrannosti olympijských vítězů Brno

Ve středu 10. června se žáci naší školy zúčastnili krajského kola soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Jednalo se o žáky, kteří se kvalifikovali z okresního finále této soutěže. Pořadateli atletických závodů jsou skuteční olympijští vítězové například Šárka Kašpárková, která soutěž zahajovala. Všichni závodníci absolvovali vybraných sedm disciplín z desetiboje. Soutěžili v běhu na 60 metrů, vytrvalostním běhu, skoku dalekém, hodu míčkem, svou zdatnost museli prokázat v počtu shybů na šikmé lavičce, v disciplíně sed-leh nebo přeskoku přes švihadlo. Umístění našich žáků: Klára Sadílková obsadila celkově 9. místo, Marek Mesiaček skončil na místě desátém. Mladší žáci – Patricie Hakalová (4. třída) byla šestá a Tomáš Dostál (4. třída) pátý. Chtěla bych vyzvednout některé výkony našich žáků, například v disciplíně leh-sed  děvčata dokázala za dvě minuty udělat více jak 80 lehů-sedů.

Organizačně v soutěži pomáhali studenti Univerzity Obrany a na závěr soutěže nám připravili doprovodný program. Akce se vydařila a doufáme, že se zúčastníme i v příštím roce.

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 78 hostů a žádný člen