Vytisknout

Mexický týden v ŠD 3

Téměř celý červen bude v našem oddělení ve znamení cesty kolem světa. První týden jsme se podívali blíže na Mexiko. Vyráběli jsme kaktusy, povídali si o mexické přírodě, hudbě, oblečení, kuchyni, tradicích, zjistili jsme, kdo to byli Aztékové a Mayové.Naučili se některá slovíčka španělsky, zjistili, že některým slovům rozumíme i v češtině. Schválně, víte, co je "šokolatl"? ☺. Na závěr jsme si zatančili jednoduchý tanec na známou mexickou skladbu - El Jarabe Tapatio (The Mexican Hat Dance). Mexiko nás bavilo a následující týden budeme poznávat severoamerické indiány. 

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen