Vytisknout

Mexický týden v ŠD 3

Téměř celý červen bude v našem oddělení ve znamení cesty kolem světa. První týden jsme se podívali blíže na Mexiko. Vyráběli jsme kaktusy, povídali si o mexické přírodě, hudbě, oblečení, kuchyni, tradicích, zjistili jsme, kdo to byli Aztékové a Mayové.Naučili se některá slovíčka španělsky, zjistili, že některým slovům rozumíme i v češtině. Schválně, víte, co je "šokolatl"? ☺. Na závěr jsme si zatančili jednoduchý tanec na známou mexickou skladbu - El Jarabe Tapatio (The Mexican Hat Dance). Mexiko nás bavilo a následující týden budeme poznávat severoamerické indiány. 

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 25 hostů a žádný člen