Vytisknout

Výtvarná činnost ŠD4

Výtvarný projev je běžnou součástí každého dne v ŠD 4. U většiny žáků je tato činnost značně oblíbená, neboť děti si mohou vyzkoušet nové výtvarné techniky. V ŠD se věnujeme jak plošným, tak prostorovým pracím. Především u prostorových prací se děti učí praktickým dovednostem, jako je prostorová představivost, měření, řezání a lepení tavicí pistolí.

Vzhledem k tomu, že práce dětí jsou velice zdařilé, rozhodli jsme se čtyřmi pracemi obeslat dvě výtvarné soutěže. I přes velký počet účastníků z ostatních škol se podařilo žákyni 4. A Daniele Vitvarové získat ve 4. kategorii pěkné čtvrté místo. Soutěž pořádalo středisko volného času Duhovka u příležitosti oslav Dne Země a téma letošního 24. ročníku bylo ,,Poznejme vodní živočichy.“ Daniela se nechala inspirovat živočichy z období pravěku. Hlava dinosaura, kterou nakreslila suchými křídami, vypadala téměř jako živá.

Mgr. Procházková Stanislava

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen