Vytisknout

Výtvarná činnost ŠD4

Výtvarný projev je běžnou součástí každého dne v ŠD 4. U většiny žáků je tato činnost značně oblíbená, neboť děti si mohou vyzkoušet nové výtvarné techniky. V ŠD se věnujeme jak plošným, tak prostorovým pracím. Především u prostorových prací se děti učí praktickým dovednostem, jako je prostorová představivost, měření, řezání a lepení tavicí pistolí.

Vzhledem k tomu, že práce dětí jsou velice zdařilé, rozhodli jsme se čtyřmi pracemi obeslat dvě výtvarné soutěže. I přes velký počet účastníků z ostatních škol se podařilo žákyni 4. A Daniele Vitvarové získat ve 4. kategorii pěkné čtvrté místo. Soutěž pořádalo středisko volného času Duhovka u příležitosti oslav Dne Země a téma letošního 24. ročníku bylo ,,Poznejme vodní živočichy.“ Daniela se nechala inspirovat živočichy z období pravěku. Hlava dinosaura, kterou nakreslila suchými křídami, vypadala téměř jako živá.

Mgr. Procházková Stanislava

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 77 hostů a žádný člen