Vytisknout

Výtvarná činnost ŠD4

Výtvarný projev je běžnou součástí každého dne v ŠD 4. U většiny žáků je tato činnost značně oblíbená, neboť děti si mohou vyzkoušet nové výtvarné techniky. V ŠD se věnujeme jak plošným, tak prostorovým pracím. Především u prostorových prací se děti učí praktickým dovednostem, jako je prostorová představivost, měření, řezání a lepení tavicí pistolí.

Vzhledem k tomu, že práce dětí jsou velice zdařilé, rozhodli jsme se čtyřmi pracemi obeslat dvě výtvarné soutěže. I přes velký počet účastníků z ostatních škol se podařilo žákyni 4. A Daniele Vitvarové získat ve 4. kategorii pěkné čtvrté místo. Soutěž pořádalo středisko volného času Duhovka u příležitosti oslav Dne Země a téma letošního 24. ročníku bylo ,,Poznejme vodní živočichy.“ Daniela se nechala inspirovat živočichy z období pravěku. Hlava dinosaura, kterou nakreslila suchými křídami, vypadala téměř jako živá.

Mgr. Procházková Stanislava

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 94 hostů a žádný člen